KONST / Litografier / Färglitografi 16152055
nr 1615 2055
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 78/290, Fjäril. Färglitografi, bildmått: 10x12 cm, yttermått inklusive ram: 30x29 cm
Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:28:19
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr